• банер 1
 • банер 2
 • банер 3
 • JK034

  JK034

 • JK001

  JK001

 • JK020

  JK020

Зошто да не изберете нас?

Нашата фабрика се наоѓаше во Шанту, „Градот на прекуокеанските Кинези“, провинцијата Гуангдонг, Кина, како и основана во октомври, 2011 година. Производство, преработка, извоз.

Мотото на нашето претпријатие беше „Квалитетот, кредитот и честа се живот“.Ние не само што постојано им нудиме на нашите клиенти висококвалитетна и нов дизајн облека, туку им ја обезбедувавме и најдобрата дополнителна услуга.Така имавме услов за двојна победа и долго деловно партнерство.

Научи повеќе