• banderola 1
 • banderola 2
 • banderola 3
 • JK034

  JK034

 • JK001

  JK001

 • JK020

  JK020

Pse na zgjodhet ne?

Fabrika jonë ishte e vendosur në Shantou, "Qyteti i Kinezëve Jashtë", Provinca Guangdong, Kinë, si dhe u themelua në tetor, 2011. Ne jo vetëm që mund të bëjmë porosi OEM dhe ODM, por gjithashtu kemi fuqinë e R&D, Design, Prodhimi, Përpunimi, Eksporti.

Motoja e ndërmarrjes sonë ishte "Cilësia, kredia dhe nderi janë jetë".Ne jo vetëm që kishim vazhduar t'u ofronim klientëve tanë veshje me cilësi të lartë dhe dizajn të ri, por gjithashtu u siguruam atyre shërbimin më të mirë pas.Pra, ne patëm kushtin e dyfishtë dhe partneritetin e gjatë të biznesit.

Mëso më shumë