Рачно изработена двојна топка за завеси Додатоци за завеси за врзување за завеси

Краток опис:

JCD327A/B/C/D/E/F/G

јаже за завеса врвки завеса прачка завеса ресни вратоврска

 

Карактеристиките на нашиот производ:

1. Везење со суровина од најдобро избрани како вискоза, памук, итн

2. Модерен и елегантен

3. Боите нема да избледат при миење

 

Сите бои на нашите производи се подложени на нашите примероци.


 • FOB Цена:САД $0,5 - 9.999 / парче
 • Мин. Количина на нарачка:100 Парче/парчиња
 • Способност за снабдување:10000 Парче/парчиња месечно
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  Ново пристигнати!!!!!

  Внатрешни макромолекули нано-материјали

  Опис на стоката: РЕСКИ ЗА ЗАВЕДИ
  Ставка бр. JCD327A/B/C/D/E/F/G
  Боја: црвена, крем, светло сина, темно сина, црвена, златна, розова
  Големина на производот: (должина) 82 см
  Пакет: 1 пар/ Внатрешна кутија*30 Внатрешна кутија (=30 пара)
  СЗ/Пар 0,62 кг
  Големина на картон: 0,141 CBM
  Материјал: вискоза и свила
  Занаетчиство: Рачно изработени
  MOQ: 100 пара
  Рок на плаќање: 30% со депозит пред производство и 70% од салдо наспроти копија од B/L.
  Термин на цена: ФОБ
  Појдовно пристаниште: Шенжен или Шанту
  Способност за производство: 100 картони / ден


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи