Aksesorë perdesh të lidhura me top dopio dore për xhufka perdesh

Përshkrim i shkurtër:

JCD327A/B/C/D/E/F/G

litar perde lidhëse perde shufra perde xhufkë lidhëse

 

Karakteristikat e produktit tonë:

1. Qëndisje me lëndën e parë të përzgjedhurve më të mirë si pëlhurë prej fije artificiale, pambuk, etj.

2. Në modë dhe elegante

3. Ngjyrat nuk zbehen kur lahen

 

Të gjitha ngjyrat e produkteve tona i nënshtrohen mostrave tona.


 • Çmimi FOB:0,5 - 9,999 dollarë amerikanë / copë
 • Min.Sasia e porosisë:100 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit:10000 Copë/Copë në muaj
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  I sapo ardhur!!!!!

  Nano-materialet e makromolekulave të brendshme

  Përshkrimi i mallrave: GJUKA PERDE
  Artikulli nr. JCD327A/B/C/D/E/F/G
  Ngjyrë: e kuqe, krem, blu e hapur, blu e errët, e kuqe, e artë, rozë
  Madhësia e produktit: (Gjatësia) 82 cm
  Paketa: 1 palë/ Kuti e brendshme*30 Kuti e brendshme (=30 palë)
  VP / Çift 0.62 kg
  Madhësia e kartonit: 0,141 CBM
  Materiali: pëlhurë prej fije artificiale dhe mëndafshi
  Artizanati: Punuar me dorë
  MOQ: 100 çifte
  Kushtet e pagesës: 30% me depozitë përpara prodhimit dhe 70% nga bilanci kundrejt kopjes së B/L.
  Afati i çmimit: FOB
  Porti i nisjes: Shenzhen ose Shantou
  Aftësia prodhuese: 100 kuti kartoni / ditë


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme